Crime: Jak se na to dívá Google

14. prosince 2010 v 15:56 | Mal |  Povídky
Google překladač znova prokázal svou geniální neschopnost a nepoužitelnost. Psala jsem esej do aj, zločin jsem trochu překopala podle svého gusta na "horor", při zpětné kontrole chyb jsem se  málem zadusila smíchy. Dávám sem českou verzi - abyste to pochopili.

Záhadné vraždy v Texasu

Byl to obyčejný horký den, přesně stejný jako včera, předevčírem ... atd. Na obloze pluly mraky a drobné závody, kdo první dotek velký temný mrak, který se zastavil nad malé vesničce s názvem Sunset Valley. V těchto regionech to bylo něco opravdu divné, protože slunce s pomocí větru obvykle kopl mraky rychle daleko daleko.
Ulice byly opuštěné, všichni zřejmě relaxaci v bazénu. Ale přesto, bylo něco slinking na ulici. Něco hladový, šílený a nebezpečný. Můžeme říkat věc. Před mnoha lety, věc býval člověk, ale tam byla nějaká nehoda v jeho životě a věc se změnila.
Na ulici bylo ještě jednu bytost - šestnáct let, dívka jménem Candice. Byla nudil a naštvaná, protože její rodiče byli znovu a znovu dohadovat a její přátelé jízdy užít dovolenou. Zatímco ona byla poflakovat, věc přišla k ní blíž, nenápadně a tiše.


Konečně, Candice slyšel nějaký hluk, ale věc si všimli, že a skočil na mladou dívku. Nikdo neslyšel její křik - to byla velmi krátká a tichá. Věc byla opravdu rychlá. Ona skus Candice do ruky a udeřil jí hlavou. Myslela si, že Candice je mrtvý, ale ona byla bojovník. Našla nůž v kapse a s posledním zbytkem síly lepí nůž v těle věc. Pak se začít křičet. Věc odložila a podivné sténání opustil místo.
Policie nenašla důkazy, nebo mopsíci, pouze na Candice ruce byly krvavé stopy zubů. Věc zmizela.
O dva týdny později, Candice zmizel taky. Její soused řekl, že on slyšel nějaké zvuky v thenight a když jsme se podíval z okna, viděl podivný stín na zahradě. Bylo to přikrčil, chlupatý a hrůzostrašný. Ale on také říkal, že on byl trochu opilý, tak on nebyl dokonalý svědek.
Nikdo ji viděl ještě.
* * *
Na kopci na Aljašce stáli dvě věci dívat se dolů do malého města. Byli hladoví. Oni olízl jejich ostré zuby a tiše toxické běžel na spící město.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anika Anika | 14. prosince 2010 v 18:05 | Reagovat

mně se nejvíc líbí ten konec XD ale takovéhle eseje ty píšeš na AJ jo? Tak to může bejt hodně vtipný..... chudák učitel(ka) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama