Končím

12. října 2011 v 16:41 | Mal
Končím. Nemá to smysl. Už nic nemá smysl. Je to v prdeli.

proč umíráme celej život? a proč se zdá tak děsnej dlouhej, ale když to pak přijde, najednou bude krátkej. proč, proč. pěkně zajebaný slovo.

nekončím, ale teď jo. tgeda doufám že nekončím. ale teď musím. Te´d nemůžu. nemůžu. nezvládám to, i když se tvářím že jo. ale teď... když jsem tady sama.... tio mnůžu bejt já. s tím vším, co mě zabíjí. někdy vám o tom řeknu. ale zatím ještě ne. zatím to nedokážu. zatím to částečně nechápu. a částečně jo, a to mě sere. jak nějakej ujetej americkej film. a co z toho? nic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anika Anika | 12. října 2011 v 21:20 | Reagovat

Ježiši Mal! Ty mě děsíš, ale upřímně! Strašně bych to z tebe chtěla vytáhnout, ale když nechceš, tak to asi nepůjde :( Myslím, že na tohle by byl ideální ten sraz :/ :(
Nechápu, co se stalo a děje se, neorientuju se, ztrácím se a děsím se... kdyby ses z toho chtěla aspoň vypsat, napiš :) :(

2 moira moira | Web | 22. října 2011 v 22:53 | Reagovat

Přišla jsem se a strašně vyděsila, že končíš s blogem. Přečetla jsem a mám ještě větší strach. Holka... nechci vyzvídat a ani to nebudu dělat. Jen je mi strašně líto, že jsem si příspěvek přečetla až teď a že ti stejně bude k ničemu - jestli si ho vůbec přečteš. Drž se holka. Drž se. A Vztekej se.
Já vždy, když už nemůžu, se vztekám. Nesnáším, když brečím, a tak se vztekám i když to má mizivej význam. I když se mi chce spíše brečet.
Chjo. Celej ten živej organismus jde z kopce. Pomalu neznám ani jednoho spokojenýho človíčka. Mě nevyjímaje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama