Literární soutěž - ČTĚTE!!!!

18. března 2012 v 17:24 | Mal
KDO SI TENTO ČLÁNEK NEPŘEČTE, JEN PRO MĚ MRTVEJ!!! :D Vážení a milí, pokud sem vůbec ještě někdo chodí, ráda bych vás pozvala na literární soutěž, kterou z větší části organizuje jeden můj kamarád a pokud se letos zadaří, tak bych se k nim mohla příští rok připojit. TAKŽE KOUKEJTE POSÍLAT POVÍDKY A SOUTĚŽIT, JASNÝ?!! :) Není to žádná fraška, kterou si vymyslela banda puberťáků, ale normální literární soutěž pro studenty středních škol a gymnázií, na kterou šly příspěvky z kraje, porotci jsou kvalitní spisovatelé atd atd. Tak prosím, join us :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anika Anika | 19. března 2012 v 18:53 | Reagovat

hm... přemýšlím, jestli to ukázat učiteli češtiny, nebo je to zbytečný, protože ikdyž to řekne ve všech třídách, pravděpodobně se nikdo nezúčastní.... :/ :D
mimochodem jesuper, že jsi akční to zaprvé... a zadruhé jsem fakt ráda, že výhružka smrti se vztahuje jen na přečtení článku, ne na napsání povídky :D možná to zkusím, ale jeden nikdy neví... :)

2 moira moira | Web | 25. března 2012 v 13:57 | Reagovat

koukala jsem na soutěž a pokud něco do konce dubna vyprodukuju, určitě pošlu. x)) Sice pochybuju, že bych vyhrála, na druhou stranu mě i děsí, co bych dělala, kdybych vyhrála. :D (naštěstí je to dost nepravděpodobné.. xD)
určitě se taky účastníš, že? A co znamená ten dodatek, že by jsi příští rok mohla taky organizovat.. ? :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama