Maturita. Povídka.

29. května 2012 v 19:58 | Mal
Ne, nedělám maturitu. To až za dva roky. Dnes jen zkušební. Počítala jsem dny do uzavření známek... přesně 15 školních dní. JO!!!!!! A pak hurá na sever!!! Asi o mé severské úchylce nic moc nevíte, protože tím otravuju lidi pouze v reálu, velmi hlasitě a přesvědčivě :)
Napsala jsem povídku. Konečně :) Jenže se váže k jiné povídce, delší. Dá se to použít jako Prolog nebo zkrátka dodatková povídka, nezbytná pro pochopení jedné z hlaních postav. V celé povídce se neobjevuje jeho jméno, protože pokud vám ji sem mám dát, nesmíte vědět, kdo to je. Buď na to potom v průběhu té druhé povídky přijdete sami, nebo se to dozvíte cca v půlce. :) A kde je? Doma v notebooku. Kde je doma?
Toť dobrá otázka.
Ne, nebudu mluvit o rozvodech.
(A proto to píšu, že.)
Proč?

Už bych chtěla být na severu. Pryč od toho všeho. Kolik let už to trvá? A pořád to není dořešený, pořád si připadám jako hadrová panenka o kterou se tahají krysy v koncentráku. Předtím než je někdo sežere.
Možná je to dobře. Nebýt smutná, nic bych nenapsala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anika Anika | 5. června 2012 v 18:58 | Reagovat

taky jsem napsala povídku s námětem maturity :D ale k ničemu se neváže a jsem si jistá, že je o dost pozitivnější... :(
ono to jednou skončí, težko říct jestli dobře, ono dobře je dost relativní pojem....každopádně doufám, že pro tebe snesitelně a že inspirace nezmizí ;)
jinak by mě zajímalo, co přesně myslíš mizením na sever...? chystáš se někam? :)

2 malika malika | 6. června 2012 v 21:57 | Reagovat

inspirace... abych se přiznala, poslední dobou jsem se trošičku přeorientovala. momentálně natáčíme film :) (spíš filmeček). sever, my love :)) chystám se do Skandinávie a budu fotit a fotit a fotit :)) a asi i natáčet. takový mini cestopis-dokument. uvidíme :) hrozně se těším, až zase uvidím živýho soba :) (a tajně doufám, že i medvěda)

3 Anika Anika | 9. června 2012 v 8:51 | Reagovat

wow, ty seš akční :o takže film jo? Co na to říct? No páni. Asi jen, že držím palce.
Skandinávii ti přeju. Jednou bych se tam chtěla podívat, sice je tam kosa, ale ta příroda je nádherná...takže foť a foť a případně teda natáčej :)
Soba pozdravuj...dobrodruhu jeden, na medvěda kašli, aby nebyl to poslední, co v životě uvidíš...za to to nestojí :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama