Myšlenky vraha

20. června 2012 v 22:23 | Mal |  Amatéřina

Pozor, pozor, tentokráte se nejedná o povídku, ale film. "Film". Filmeček, filmečíček, prostě krátká studentská patlanice do informatiky, kde profesora zajímalo hlavně to, zda umíme pracovat v pinnaclu. Ale znáte mě. Prostě se nemůžu snížit k tomu, abych si nastříhala pár pitomých záběrů jakékoli kraviny kterou potkám. Nejde to. Nejsem člověk a nejsem ani umělec = jsem v pěkný pr**li. Na natáčení jsme měly (já a kámoška, co mi dělala herečku) dva pátky a přestávky ve škole. Na střih 10 úmorných hodin. 86 scén jsme použili (já a kámoš, co mi to pomáhal stříhat a co následně udělal zvuk), cca 130 natočily (opět já a kámoška a pak jen já.... to jen kvůli těm y/i :D ). Proč to vlastně píšu... protože nikdo zase neví, že jsem ten hnací motor. Jako obvykle. a já mlčím. Jako vždy. Ach jo. No nic. Tak abyste to věděli aspoň vy - zvuk, hudba, střih - kámoš. Kousek střihu, hraní - kámoška. (Radši sem nebudu psát jména . Ale moc jim děkuju, protože i když je to jenom taková blbina, nikdy by to bez nich nevzniklo, protože zkrátka nemůžu natáčet sama sebe.) Nápad, scénář, režie, kamera, střih - já. Jestli si to puatíte, tak u závrečných scén co se nepovedly, ten "naštvanej" hlas jsem já :D Život režiséra je složitý :) Hrozná makačka a hrozná sranda :) Podle názvu asi tušíte, že to nebude komedie, ALE jelikož jsem byla přehlasována, je tam minumum děsivých scén, nepočítám li to spaní a půdu. První půlka je nudná a nic se tam neděje (opět ne mojí vinou, mám doma zaarchivovaný tucet fantastických hororových scén, možná jich sem pár hodím ;) a smích v poslední scéně se mi taky moc nelíbí. Ale jinak to není taková tragédie, na to, za jakých podmínek a časovým presu se to točilo. Příjemné pokoukání :) a při hodnocení prosím buďte mírní, je tam milion chyb a kdybych to měla udělat dobře, potřebovala bych ještě cca měsíc.
Je to v HD kvalitě a mp4 formátu, takže vám to nepřehraje win. media player a na starších pc se to krutě seká. Doporučuji TV :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anika Anika | 22. června 2012 v 16:35 | Reagovat

tak tohle mě irituje...  :((
"Video obsahuje obsah partnera EMI, který ho ve vaší zemi zablokoval na základě autorských práv."
nešlo by to nějak udělat pro jednu neschopnou dušičku, co by se ráda podívala? Teď tu teda do pondělka nebudu, ale hrozně ráda bych to viděla.... O:-)

2 malika malika | 24. června 2012 v 17:12 | Reagovat

dala jsem to na uloz.to, snad to pojede :) heslo: malika

3 Anika Anika | 25. června 2012 v 18:26 | Reagovat

Rozhodla jsem se začít kritikou. Ten smích se mi taky moc nezdá, celkově ten konec mi přijde zvláštní... Navíc slečna přichází domů v mikině, přestože šla pryč v tričku a v další scéně je zase v tričku. Ale to asi tak všechno, co můžu vytknout kromě toho, že bych klidně zkoukla delší filmeček. :)

Žádný složitý děj, jen perfektně vytižené a zpracované myšlenky na pohled obyčejné studentky gymnázia(teď baxch se bála chodit do školy), k tomu dramatická hudba, která skvěle podbarvovala. Jestli mě něco donutilo zalapat po dechu, tak to bylo, jak vytáhla na jablko sekáček, to mě fakt dostalo, přiznám se, že mi cuknul koutek a zamrazilo mě zároveň. U čeho jsem se naopak vůbec nesmála, byla scéna s panenkou, soškou a závěrečnou vraždou. Geniální mi přišla ta pastička s krví, je vidět, že jsi to točila ty :))
A když už jsme u té kamery, musím ti složit hlubokou poklonu, protože je úžasná. Já mám respekt k lidem, co s kamerou a s foťákem umí, výborně jsi zaostřovala a různě měnila pohledy, což tomu dodávalo na reálnosti a člověk tam prostě byl.
O scénkách mezi titulky ani nemluvím, pokažené scény jsou klasika, film díky tomu získal pravou atmosféru hollywoodského trháku.

Můj obdiv máš i za organizaci, protože si nedokážu určitě ani z poloviny představit tu práci, nejen za kamerou a před monitorem, ale především tu práci s lidmi, kolik úsilí tě asi stálo dostat z nich to nejlepší tak, aby to bylo podle tvých představ.

Suma sumárum, není to dokonalé, ale myslím, že jsi na dobré cestě. Na sakra dobré cestě, takže doufám, že zas něco spácháš :))
P.S. - zajímalo by mě, co na to říkal vyučující :D

4 Eva Pavlíčková Eva Pavlíčková | E-mail | 28. června 2012 v 19:54 | Reagovat

Zdravím,
zaujaly mě Vaše stránky.
Rádi bychom na Vašem webu získali malý reklamní prostor (odkaz, článek nebo banner).
Za spolupráci nabízíme :
- možnost vydělávat s námi a zapojit se do partnerského programu (7% provize z tisícových
obchodů). Více na www.nejfuton.cz/affiliate
- slevu na náš sortiment (nyní, nebo kdykoli v budoucnu - dle domluvy)
- vzájemnou výměnu odkazů pro lepší pozice ve vzhledávání
Pro více informací mě prosím kontaktujte na e-mailu evapavlickova@nejfuton.cz nebo
telefonním čísle: 420 513 035 254.
Děkuji.
--
S přátelským pozdravem
Eva Pavlíčková
420 513 035 254
evapavlickova@nejfuton.cz
www.nejfuton.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama